Header Image

Kaarel Mikkin

Brand Manual asutaja, partner ja disainer

Kaarel Mikkin on Tallinnas, Stockholmis ja Maastrichtis tegutseva teenusdisaini agentuuri Brand Manual üks asutajatest. Tema igapäevatööks on tootmis- ja teenusettevõtete uuele tasemele upitamine, et nende tooted, teenused, brändid oleksid konkurentsivõimelisemad ning klientide ja kasutajate kogemus vastaks pidevalt muutuvatele ja kasvavatele ootustele.

Heaks näiteks sellisest protsessist on Apollo, kellega alustati koostööd 2010. aastal, aidates ettevõttel aastatega transformeeruda raamatupoest rahvusvaheliseks meelelahutus- ja toitlustusbrändiks. 2020. septembris sai teenusdisaini auhinnaga pärjatud koostöö Saarioinen Eestiga, mille tulemusena tegi 7 aastat kahjumis olnud ettevõte läbi strateegilise muutuse ja jõudis esmakordselt kasumisse.

Kaarel aitab läbi viia nii arendus- kui ka koolitusprojekte, tema igapäevatöö hulka kuulub ettevõtte eesmärkide ja eristuvuse defineerimine, töötajate kaasamine ja nende teadlikkuse tõstmine, kasutajateekond tooteni, kasutajakogemus ja selle kujundamine. Aktiivse koolitaja ja mentorina kuulub Kaarel EASi ja EBS Executive Educationi püsivate koostööpartnerite hulka.