Header Image

Mihkel Tammo

EASi ettevõtluse ja innovatsiooni keskuse direktor

Mihkel on Rohepöörde vaates kogenud praktik. Ta juhtis 5 aastat tööstusettevõtet Estanc kus rajas strateegilise arengu ja konkurentsi eelise kestliku arengu printsiipide järgimisele. Seejärel asutas mihkel Rohetiiger liikumise, et õpitu võiks saada suuremaks kui ainult 1 ettevõte. Pärast ühiskondliku pöörde algatamist on Mihkli tee viinud EASi Ettevõtlus ja Innovatsiooni Keskuse direktori kohale, kus samuti on trendina rohepööre saamas väga oluliseks edu aluseks meie ettevõtetele.

Lisaks põhiametitele annab Mihkel juhtimise teemalisi loenguid EBSis ja Taltechis, on Rocca al Mare Kooli Vanematekogu liige. Kuulub Rae valla innovatsioonikomisjoni ning veab enda juhtimisklubi kus 12 Eesti tippjuhti koos käivad ja tulevikujuhtimise teemadel koos mõtisklevad ja arutatut rakendavad.

Mihkel on Olnud Eesti Noore ettevõtja konkursi nominent, Aasta töösturi konkursi nominent. Võitnud Estanciga Äripäeva Aasta müügiteo konkursi. Tema juhtimise all sai Estanc Eesti aasta autasu parima keskkonnajuhtimissüsteemi juurutamise eest ning valiti unistuste tööandja konkursil tuleviku tegijaks. Hiljuti ilmunud Eesti esimeses juhtide persoonibrändi uuringus oli Mihkel enim mainitud Eesti juht.