Header Image

Peeter Peedomaa

Peetri Puit OÜ asutaja ja juhatuse liige, AS Liimpuit nõukogu esimees

TTÜ keemiateaduskond, puidutöötlemise tehnoloogia eriala.

On aastast 1984 tegelenud liimpuitkonstruktsoonide tootmise ja selle suuna arendusega.

Juhtinud AS Liimpuit aastatel 1992-2002. Aastast 2002 Peetri Puit asutaja ja juht. Aastal 2012 loodud kaubamärk ARCWOOD By Peetri Puit.

Tänaseks oleme kasvanud Baltikumi juhtivaks liimpuitkonstruktsoonide tootjaks. Oleme olnud aastast 2014 teerajajaks Baltikumis ja Skandinaavias uue innovaatilise puitkonstruktsooni CLT (ristkiht liimpuidu) tootmise alustamisel. Meie fookus on suunatud arhitektidele, arendajatele, ehitajatele. Loome liimpuitkonstruktsoonide erilahenduste näol ehitussektoris uut suunda süsiniku jalajälje vähendamiseks ja parema elukeskkonna tagamiseks lähitulevikus ning tulevastele põlvkondadele.Et toimuksid arengud ja suunamuutused on ette võetud tegevused, et Eesti esimene ristkiht liimpuidust kortermaja saab rajatud Põlvasse.

Ekspordime oma toodangust ca 60% Baltikumi;Skandinaavia ja Euroopa riikidesse. Konserni prognoositav käive käesoleval aastal ca 25 MEUR,töötajaid 120 inimest. Oleme Eesti Puitmajaliidu ja Eesti Metsatööstuse liige ning püüame anda oma panuse selle sektori jätkuvasse arengusse.